Kilka słów o nas

Projektant Kamil Górski z Torunia

Biuro projektowe w Toruniu zajmujące się projektowaniem domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, hal magazynowych, budynków gospodarczych oraz konstrukcji budowlanych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z sylwetką projektanta Kamila Górskiego z Torunia, który jako inżynier budownictwa zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowlanych – stalowych, żelbetowych i drewnianych oraz szeroko rozumianą architekturą domów jednorodzinnych. Realizujemy zarówno projekty indywidualne, jak i adaptacje projektów gotowych.

Jako doświadczeni projektanci odpowiadamy przede wszystkim za:

  • projekty architektoniczne;
  • projekty techniczne poszczególnych branż;
  • projekty wykonawcze;
  • obliczenia statyczno-wytrzymałościowe;
  • rysunki warsztatowe.

Wykonujemy dla naszych klientów dokładne, precyzyjne, a przede wszystkim spełniające wizję Inwestora projekty architektoniczne oraz wykonawcze, które umożliwiają łatwą pracę podwykonawcom. Informujemy, że dysponujemy uprawnieniami do kierowania robotami budowlanymi, które umożliwiają nam objęcie funkcji kierownika budowy oraz nadzoru nad prowadzonymi robotami budowlanymi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej Pracowni Projektowej Gorsky Design!

Projektant konstrukcji

Inżynier budownictwa z praktyką

Jestem inżynierem budownictwa i od ponad 7 lat zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowlanych budynków komercyjnych oraz architektury domów jednorodzinnych. Mam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń – w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. W moim portfolio znajduje się ponad 100 projektów konstrukcji stalowych, żelbetowych oraz drewnianych. Swoim klientom oferuje także usługę wykonania projektu domu szkieletowego.

Zaprojektowałem również kilkadziesiąt budynków jednorodzinnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz kilka budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych w Polsce. 

Serdecznie zapraszam do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju. 

Bądźmy w kontakcie

Non scholae, sed vitae discimus

100+

Ukończonych projektów

99%

Zadowolonych klientów

10+

uczestnictwo w konferencjach szkoleniowych

7

lat na rynku

Nasz zespół

Poznaj nasz zespół projektantów z Torunia!

technik bud. Jerzy Behlke

Projektant architektury

Projektant architektury oraz konstrukcji domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych oraz inwentarskich. Blisko 40-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Były inspektor nadzoru w Wojewódzkim Inspektoracie Nadzoru Budowlanego. Projektuje oraz weryfikuje rozwiązania dla budownictwa jednorodzinnego. Posiada uprawnienia do projektowania architektonicznego oraz konstrukcyjnego w ograniczonym zakresie.

mgr inż. Piotr Karwowski - współpraca

Projektant instalacji sanitarnych

Główny projektant instalacji sanitarnych w firmie TEDIMEX.  Zajmuje się projektowaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz gazowych. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu instalacji dla budynków usługowych,  przemysłowych oraz mieszkalnych.

inż. Marek Brózdowski - współpraca

Projektant instalacji elektrycznych

Projektant instalacji elektrycznych z ponad 20-letnim stażem. Ma doświadczenie w projektowaniu zarówno domów jednorodzinnych, jak i budynków biurowych, użyteczności publicznej oraz magazynowych. W projektowaniu stosuje nowoczesne technologie i rozwiązania dla budynków.